Вітаємо з перемогою!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393491312_792366142897582_4340653335415005623_n-1.jpg)
Щиро вітаємо Анастасію КОСЕНКО, ученицю 10-А класу Краснокутського ліцею №1 (керівник – Яковенко Олена Василівна, вчитель української мови та літератури Краснокутського ліцею №1; директор Момот Наталія Вікторівна), яка посіла І місце в ІІІ (обласному) етапі фестивалю ораторського мистецтва серед учнів 10-11-х класів за темою «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя (В.Симоненко)».
Щиро вітаємо із таким чудовим і високим результатом ученицю та її керівника!
Бажаємо подальших творчих успіхів і нових перемог!
Пишаємося нашими обдарованими і талановитими учнями!
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393663277_792366286230901_1791647423721468519_n-240x300.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393491312_792366142897582_4340653335415005623_n-1-300x228.jpg)
![](https://osvita-krk.gov.ua/wp-content/uploads/2023/10/393641334_792366346230895_5392628458696821451_n-285x300.jpg)